Szkoła Podstawowa nr 53 im. Stefana Żeromskiego
w Katowicach

26.03.2019

Ogłoszenie

Zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Katowice nr 1823/2018r. informuję, że w roku szkolnym 2018/2019 zostaną utworzone w szkołach podstawowych w Katowicach oddziały dwujęzyczne na poziomie VII klas:

1. w Szkole Podstawowej nr 4 w Katowicach - z językiem niemieckim,
  2. w Szkole Podstawowej nr 15 im. Jana Pawła II w Katowicach – z językiem hiszpańskim,
  3. w Szkole Podstawowej nr 33 im. Juliusza Ligonia w Katowicach - z językiem angielskim,
  4. w Szkole Podstawowej nr 35 im. Adeli Korczyńskiej w Katowicach – z językiem angielskim,
  5. w Szkole Podstawowej nr 37 im. ks. Jana Twardowskiego w Katowicach – z językiem francuskim

oraz oddział klasy licealnej w X Liceum Ogólnokształcącym im. I. J. Paderewskiego w Katowicach - z językiem chińskim jako przedmiotem uzupełniającym.

Zainteresowanych uczniów i ich rodziców prosimy o bezpośredni kontakt z w/w szkołami.